Ons team

Ons team

Met veel passie en liefde voor ‘ons’ bedrijf, zetten wij ons als gezin in! Bertus, Akkie, Arianne, Jorian, Gerhard en Gerjanne .. We zetten allemaal op ons eigen gebied ons beste beentje voor!

Samen met de rest van ons team werken we aan Boer Caravans A28 en willen wij u als klant een prettige en vertrouwde sfeer laten ervaren, waar u met plezier weer terugkomt!

Wij zijn dealer van Adria, LMC, Swift Mondial en Tabbert en deze staan gepresenteerd in onze showroom. Daarnaast hebben  we een groot aanbod kampeerartikelen, van elastieken tot verswatertank, van haring tot stoel. En is het niet te vinden in de shop? Dan gaan we tot het uiterste, om tóch te vinden wat u zoekt!

Ons team

Bertus Boer

Verkoop / Schade afhandeling

Email: bertus@bca28.nl

Akkie Boer

Werkplaatsplanning

Email: akkie@bca28.nl

Gerhard Boer

Werkplaats chef

Email: gerhard@bca28.nl

Gerjanne Boer-Wolf

Administratie

Email: gerjanne@bca28.nl

Arianne Souman-Boer

Administratie

Email: arianne@bca28.nl

Jorian Boer

Verkoop

Email: jorian@bca28.nl

Richard Boer

Verkoop / Werkplaatsplanning
Email: richard@bca28.nl

Anke Boer

Receptie / Shop
Email: balie@bca28.nl

Geert Meijer

Monteur

Marco van Engelenburg

Monteur

Rutger Nijhof

Monteur

Theunis van Gelder

Monteur

Gert van der Wal

Oproepkracht

Erwin Pol

Oproepkracht

Nathan Duim

Oproepkracht

Alinde Eibrink

Oproepkracht

Rik Boer

Oproepkracht

Sacha Duim

Oproepkracht

Rick van Leest

Oproepkracht

Gerco Schoonhoven

Oproepkracht

Jarco van Ommen

Oproepkracht